Ready made společnosti – rychlá cesta k vlastní firmě

2

Category : PR

Ready made společnosti se stávají v dnešní době stále více populárními a oblíbenými. Nejen, že usnadňují práci začínajícím podnikatelům, ale mají i cenově přívětivé vstupní náklady a šetří váš čas a nervy z obíhání a vyčkávání na úřadech.

Největšími výhodami ready made společnosti od běžného založení s.r.o. je hlavně to, že můžete za firmu jednat okamžitě a nemusíte týdny čekat na zápis do OR. Další výhodou je, že nepotřebujete 200.000 kč, protože základní kapitál firmy je již splacen. Nemusíte mít žádné obavy, máte garanci, že je společnost bezdlužná a že začínáte s čistým štítem. A nakonec – je tu mnohem menší riziko, že rejstřík firmu nezapíše kvůli názvu. Založení ready made společnosti je ten nejjednodušší způsob jak získat firmu s.r.o., stačí k tomu pouze jedna návštěva a ne zdlouhavé obíhání úřadů.

Ceny ready made společností začínají již na 21.900 kč, také záleží na tom, pokud si chcete sami zvolit sídlo společnosti. Koupě probíhá velice jednoduše, potřebné informace stačí zadat do online objednávky, popřípadě e-mailem nebo po telefonu. Také musíte dodat další podklady pro ready made společnost, například souhlas s umístěním firmy, pokud nemáte sídlo u nás. Na konec jsou potřeba podpisy smlouvy a dalších potřebných dokumentů, které mohou podle vaší potřeby proběhnout za přítomnosti notáře či na některém z míst veřejné správy.

Celý převod ready made společnosti lze obvykle zařídit do 24 hodin a je nutné si jen domluvit termín podpisu smlouvy. Po podepsání smluv můžete ihned začít jednat za firmu. Změny v OR jsou obvykle zapsány do 2-5 dnů.

Shrnuto a podtrženo – ready made společnost je skvělou příležitostí jak si založit s.r.o. firmu a to nejen za krátký čas a prakticky skoro bez žádného většího úsilí a dlouhého stání a vyčkávání na úřadech, ale ještě se sníženými náklady a skvělou cenou.

Uložte si odkaz: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem.
  • Linkuj
  • Mediablog
  • Topčlánky
  • Vybrali.sme
  • Bookmarky.cz
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google

Comments (2)

Through friends adderall dosage review committee consisting of practitioners, faculty, and students, and visits to and

Je stále otázka ready made pro s. r. o. aktuální? Od roku 2014 je založení s.r.o. za 1 Kč. Když náhlédnu na poplatky za ready made společnosti, tak to výjde dráž. Ale chápu, že obrovská výhoda je rychlost založení. Pravděpodobně se ready made hodí pro a.s. nebo lidi co potřebují firmu rychle.

Post a comment

TOPlist