Autopůjčovna v Praze pro každého

Category : PR

Je dnes krásný den, jako dělaný na projížďku autem a na nějaký pěkný výlet do hor, do lesů, do přírody či lázeňského městečka? Jenže možná řešíte jeden malinký, opravdu malilinkatý problém – kde vzít to auto? Odpovědí na vaší otázku je autopůjčovna Praha – ASAP Rent car, jedna z nejlevnějších půjčoven v Praze!

Auto vám tato půjčovna aut kdekoli po Praze přistaví během několika desítek minut a zdarma, a využít můžete pronájem jen na pár hodin nebo na celý týden či měsíc – to už záleží opravdu jen na vás. Kvalitní a rychlé služby jsou vám k dispozici ať už rezervujete přes internet nebo přes telefon.

Ovšem okruh zákazníků není omezen jen na Prahu, po předchozí domluvě máte možnost si auto převzít kdekoli v České republice.
Samozřejmě vozy nejsou určeny jen k rekreačním účelům, ale i pro firemní zákázníky, na služební cesty a ochodní jednání. Jako jedna z mála autopůjčoven má ASAP Rent car svůj vozový park bez polepu reklamními sděleními, takže při využití jejich automobilů neztratíte svůj solidní, elegantní a reprezentativní image.

Navíc s nimi můžete vyrazit na služební cesty a výlety i do zahraničí, auta jsou pravidelně servisována a jejich technický stav je stoprocentní. Plná výbava, pojištění vozu, dálniční známky, na všech podrobnostech a vašich požadavcích se snadno domluvíte. Spolehlivé nejnovější modely vozů autopůjčovny na kvalitních pneumatikách od renomovaných firem vám zajistí pohodlnou a bezpečnou cestu kamkoli budete potřebovat.

Nebo zrovna stěhujete a nemáte na to dostatečně velké vozidlo? I užitkové vozy různých typů má autopůjčovna ASAP Rent car ve své nabídce.

Veškeré potřebné informace naleznete na jejich internetových stránkách, a to jak popis široké nabídky služeb, tak i popis veškerého vybavení, které si k autu můžete přát. Připojištění, oprávnění řídit pro další osobu, střešní box, držáky na lyže či kola a k tomu všemu je vám k dispozici i navigace. Co vás to bude stát si spočítáte podle přehledných ceníků a nezapomeňte si zkontrolovat aktuální akční nabídky, při kterých šetříte peníze.

Ať služeb ASAP Rent car využije jednotlivec nebo firma, jistě budou všichni spokojeni.

Uložte si odkaz: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem.
  • Linkuj
  • Mediablog
  • Topčlánky
  • Vybrali.sme
  • Bookmarky.cz
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google

Post a comment

TOPlist